Reference - Elephant-smile.cz

Školy

Školky

Města a Obce

Akční zboží

Novinky

Doporučujeme

Katalog
Banner SmileBonus

 

21. mateřská škola, příspěvková organizace

 

Plzeň

 

2. mateřská škola

 

Jindřichův Hradec

 

2. mateřská škola Březnice

 

Březnice

 

Anglická mateřská škola The Tiny, v.o.s.

 

Havlíčkův Brod 1

 

Biskupské gymnázium BB a ZŠ a MŠ

 

Hradec Králové 3

 

BJELYE NOČI

 

Praha 2

 

Centrum komunitní práce Ústí nad Labem

 

Ústí nad Labem 1

 

Církevní mateřská škola Studánka

 

Praha 411

 

DC Žirafa

 

Roztoky u Prahy

 

Dětské integrační centrum a mateřská škola, s.r.o.

 

Praha 411

 

Dětské jesle Zbraslav

 

Praha 5 - 

 

Dětské jesle Zbraslav

 

Praha 5 - 

 

Dětský dechový stacionář

 

Litoměřice

 

Dětský domov, mateřská škola a školní jídelna

 

Broumov 1

 

Dům dětí a mládeže Habartov

 

Habartov

 

Dům dětí a mládeže Praha 9

 

Praha 9

 

Dům dětí a mládeže, Sokolov, Spartakiádní 1937,

 

Sokolov 1

 

Dům dětí a mládeže, Veselí nad Moravou,

 

Veselí nad

 

Dům dětí a mládeže Větrník,

 

Liberec 1

 

Fakultní základní škola

 

Ústí nad Labem 1

 

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové

 

Olomouc 9

 

Funny Kids, s.r.o.

 

Brno 21

 

FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10,

 

Olomouc 9

 

Gymnázium a SOŠ

 

Frýdek-Místek 1

 

Gymnázium Františka Křižíka a základní

 

Plzeň

 

Gymnázium, ZŠ a MŠ Mánesova s.r.o.

 

Sokolov 1

 

HyperMedia, a.s.

 

Praha 4

 

III. MŠ Litomyšl

 

Litomyšl

 

I. Německé zemské gymnasium, základní

 

Brno

 

I. Německé zemské gymnasium, základní

 

Brno 3

 

Klub předškoláček

 

Dolní Jirčany

 

Královská mateřská škola s.r.o.

 

Praha 8 - Kobylisy

 

Magic Hill MŠ s.r.o.

 

Kamenice

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň,

 

Dolní Roveň

 

Masarykova základní škola Vracov

 

Vracov

 

Mateřská a základní škola

 

Brno 38

 

Mateřská škola

 

Praha 3

 

Mateřská škola

 

Kožlany

 

Mateřská škola

 

Osek

 

Mateřská škola

 

Karviná - Nové

 

Mateřská škola

 

Horní Slavkov 1

 

Mateřská škola

 

Bocanovice

 

Mateřská škola

 

Havířov 1

 

Mateřská škola

 

Brno 18

 

Mateřská škola

 

Klášterec nad Ohří

 

Mateřská škola

 

Nové Sedlo u

 

Mateřská škola

 

Tvarožná

 

Mateřská škola

 

České Budějovice

 

Mateřská škola

 

Dvůr Králové nad

 

Mateřská škola

 

Havířov 1

 

Mateřská škola

 

Unhošť

 

Mateřská škola

 

Železný Brod

 

Mateřská škola

 

Brandýs nad

 

Mateřská škola

 

Liberec 7

 

Mateřská škola

 

Karviná 6

 

Mateřská škola a Základní škola,

 

Kyjov 1

 

Mateřská škola Bakov n. Jizerou,

 

Bakov nad Jizerou

 

Mateřská škola Beroun, Tovární 44,

 

Beroun 1

 

Mateřská škola BoTa

 

Praha 4

 

Mateřská škola Brandýs n. L. Stará Boleslav

 

Brandýs nad

 

Mateřská škola Březová, okres Karlovy Vary,

 

Karlovy Vary 1

 

Mateřská škola Brno

 

Brno 2

 

Mateřská škola Brno

 

Brno 14

 

Mateřská škola Brno, Veslařská 256,

 

Brno 37

 

Mateřská škola Brodek u Prostějova,

 

Brodek u

 

Mateřská škola Brušperk, Sportovní 520,

 

Brušperk

 

Mateřská škola Čejetice okres Strakonice

 

Strakonice 1

 

Mateřská škola ČELADENSKÁ BERUŠKA

 

Čeladná

 

Mateřská škola Čelákovice, Přístavní 333,

 

Čelákovice

 

Mateřská škola Centrum

 

Karviná 4

 

Mateřská škola Červená Řečice 306,

 

Červená Řečice

 

Mateřská škola Červený Kostelec,

 

Červený Kostelec

 

Mateřská škola, Česká Lípa, Severní 2214,

 

Česká Lípa 1

 

Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu

 

Česká Třebová 2

 

Mateřská škola Česká Ves, Jesenická 98

 

Česká Ves

 

Mateřská škola Cheb, Komenského 27

 

Cheb 2

 

Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765

 

Chrudim

 

Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846

 

Chrudim 1

 

Mateřská škola Číměř

 

Čímeř

 

Mateřská škola Čtyřlístek, Ostrava - Poruba,

 

Ostrava 8 -

 

Mateřská škola Čtyřlístek Třebíč, Kubišova ul.

 

Třebíč

 

Mateřská škola Cvikov,Jiráskova 88/I,

 

Cvikov

 

Mateřská škola Delfínek Liberec

 

Liberec 15

 

Mateřská škola Dolní Benešov Osada Míru

 

Dolní Benešov

 

Mateřská škola Dolní Lhota,

 

Dolní Lhota

 

Mateřská škola, Dolní Němčí,

 

Dolní Němčí

 

Mateřská škola Domeček, Velké Chvojno

 

Velké Chvojno

 

Mateřská škola Dřínov,

 

Morkovice-Slížany

 

Mateřská škola Duha, Na potoku 369,

 

Zubří

 

Mateřská škola DUHA Třebíč

 

Třebíč

 

Mateřská škola Fryčovice 451,

 

Fryčovice

 

Mateřská škola Havířov Šumbark

 

Havířov

 

Mateřská škola Havlíčkova, Vyškov

 

Vyškov 1

 

Mateřská škola Hlubočky Mariánské Údolí

 

Mariánské Údolí

 

Mateřská škola Holubice, okres Praha-západ

 

Holubice

 

Mateřská škola Horažďovice

 

Horažďovice 1

 

Mateřská škola Horní Bojanovice,

 

Hustopeče u Brna

 

Mateřská škola Horní Životice,

 

Horní Benešov

 

Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837

 

Hradec Králové 3

 

Mateřská škola Hrotovice

 

Hrotovice

 

Mateřská škola Husova čtvrť, Rosice,

 

Rosice

 

Mateřská škola Jilemnice

 

Jilemnice

 

Mateřská škola Karviná - Mizerov

 

Karviná 4

 

Mateřská škola Karviná - Mizerov Čajkovského 2215

 

Karviná 4

 

Mateřská škola Kaštánek Návsí,

 

Návsí

 

Mateřská škola Kateřinice,

 

Příbor 1

 

Mateřská škola Katusice,

 

Katusice

 

Mateřská škola, Klášterec nad Ohří,

 

Klášterec nad Ohří

 

Mateřská škola Kolín IV.

 

Kolín IV

 

Mateřská škola Korálek Pardubice, Rumuská 90

 

Pardubice 3

 

Mateřská škola Košťálov, okres Semily

 

Košťálov

 

Mateřská skola Kostelec nad Labem

 

Kostelec nad

 

Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Dr. E. Beneše

 

Kralupy nad

 

Mateřská škola Křižany

 

Křižany

 

Mateřská škola, Kroměříž, Osvoboditelů 60,

 

Kroměříž

 

Mateřská škola Krupá

 

Krupá

 

Mateřská škola Kuchařovice, okres Znojmo,

 

Kuchařovice

 

Mateřská škola Kytička, Milevsko,

 

Milevsko 1

 

Mateřská škola Landie,s.r.o.

 

Říčany

 

Mateřská škola Laštůvkova 57/59, Brno - Bystrc

 

Brno 35

 

Mateřská škola Ledce

 

Ledce u Mladé

 

Mateřská škola Letenská

 

Praha 001

 

Mateřská škola Letovice, Čapkova 802/10

 

Letovice

 

Mateřská škola Lhota, okres Zlín

 

Zlín 4

 

Mateřská škola Libušín, okres Kladno

 

Libušín

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA "LÍSTEČEK", Liberec 30,Východní 270

 

Liberec 30

 

Mateřská škola Lukov, příspěvková organizace

 

Lukov

 

Mateřská škola Lužická

 

Hradec Králové 3

 

Mateřská škola Lužická

 

Hradec Králové 3

 

Mateřská škola Lužická, Hradec Králové, Severní 842

 

Hradec Králové

 

Mateřská škola Madolinka

 

Praha 415

 

Mateřská škola Manětín,

 

Manětín

 

Mateřská škola města Mnichovo Hradiště,

 

Mnichovo Hradiště

 

Mateřská škola, Milíčeves

 

Jičín 1

 

Mateřská škola Miřetice, okres Chrudim

 

Miřetice u Hlinska

 

Mateřská škola Mirošovice

 

Senohraby

 

Mateřská škola Motýlek

 

Pardubice 2

 

Mateřská škola Motýlek, Mělník,

 

Mělník 1

 

Mateřská škola Mozaika Hodonín

 

Hodonín 1

 

Mateřská škola Mrákov, okres Domažlice

 

Mrákov

 

Mateřská škola Mukařov

 

Mukařov

 

Mateřská škola Na Zahradách,

 

Rožnov pod

 

Mateřská škola Nejdek, Lipová

 

Nejdek 2

 

Mateřská škola Neurazy, okres Plzeň - jih

 

Nepomuk 1

 

Mateřská škola Nezvěstice,příspěvková organizace

 

Nezvěstice

 

Mateřská škola Nové Sedlo, Sklářská 510

 

Nové Sedlo u

 

Mateřská škola Nový Kramolín, okres Domažlice

 

Domažlice 1

 

Mateřská škola Odolena Voda,

 

Odolena Voda

 

Mateřská škola Olomouc

 

Olomouc 9

 

Mateřská škola, Opočno

 

Opočno

 

Mateřská škola Orlová-Lutyně K. Dvořáčka

 

Orlová 4

 

Mateřská škola Osík, okr. Svitavy

 

Osík u Litomyšle

 

Mateřská škola Ostrava, Dvořákova 4,

 

Ostrava 2

 

Mateřská škola Ostrava - Poruba,

 

Ostrava - Poruba

 

Mateřská škola, Ostrava - Poruba

 

Ostrava 8

 

Mateřská škola Otrokovice,

 

Otrokovice 2

 

Mateřská škola Pěnčín 62, příspěvková organizace

 

Bratříkov

 

Mateřská škola Perná, okres Břeclav

 

Perná

 

Mateřská škola Peruc

 

Peruc

 

Mateřská škola Polom, příspěvková organizace

 

Polom

 

Mateřská škola Postřelmov, Nová 404,

 

Postřelmov

 

Mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1

 

Praha 2

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA, PRAHA 3

 

Praha 3

 

Mateřská škola, Praha 8, Korycanská 14

 

Praha

 

Mateřská škola, Praha 8, Štěpničná 1

 

Praha 82

 

Mateřská škola Přelouč, Za Fontánou 935,

 

Přelouč

 

Mateřská škola Přemyslovců Louny

 

Louny 1

 

Mateřská škola, Příbram VII, Bratří Čapků 278

 

Příbram 1

 

Mateřská škola Příšovice

 

Svijany

 

Mateřská škola, příspěvková organizace

 

Děčín 2

 

Mateřská škola, příspěvková organizace

 

Strachotín

 

Mateřská škola Pštrossova

 

Praha 1

 

Mateřská škola Rajhradice, okres Brno-venkov,

 

Rajhrad

 

Mateřská škola Řehlovice

 

Řehlovice

 

Mateřská škola Revoluční

 

Praha 1

 

Mateřská škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 398

 

Rumburk

 

Mateřská škola Sány, okres Nymburk

 

Sány

 

Mateřská škola Šenov,

 

Šenov u Ostravy

 

Mateřská škola se speciálními třídami DUHA

 

Praha 5 - Košíře

 

Mateřská škola se speciální třídou Bohumín

 

Bohumín 1

 

Mateřská škola Široký Brod

 

Mikulovice u

 

Mateřská škola Skaštice 32, okres Kroměříž

 

Kroměříž 1

 

Mateřská škola Skřívánek, Brno, Kachlíkova 19

 

Brno 35

 

Mateřská škola, Skuteč, Osady Ležáků 767,

 

Skuteč

 

Mateřská škola Slavičín - Malé pole

 

Slavičín 1

 

Mateřská škola Slavonice

 

Slavonice

 

Mateřská škola Šluknovská

 

Praha 9 - Střížkov

 

Mateřská škola Sluníčko

 

Kolín 2 -

 

Mateřská škola Sluníčko Kladno, Pařížská 2204

 

Kladno 1

 

Mateřská škola Sluníčko Olomouc, o.p.s.

 

Olomouc 9

 

Mateřská škola Sluníčko Roudnice n. L.

 

Roudnice nad

 

Mateřská škola Sluníčko, Slušovice,

 

Slušovice

 

Mateřská škola Sluníčko Šumperk,

 

Šumperk 1

 

Mateřská škola speciální Jablonec nad Nisou,

 

Jablonec nad

 

Mateřská škola Šťáhlavy

 

Šťáhlavy

 

Mateřská škola Starý Jičín,

 

Nový Jičín 1

 

Mateřská škola Stěbořice,

 

Stěbořice

 

Mateřská škola Štětí

 

Štětí

 

Mateřská škola Stříbrnice, okres Uh. Hradiště

 

Boršice u

 

Mateřská škola Strmilov

 

Strmilov

 

Mateřská škola Studénka

 

Studénka 3

 

Mateřská škola Suchonice

 

Tršice

 

Mateřská škola Šumvald, okres Olomouc,

 

Šumvald u

 

Mateřská škola Svéradice

 

Horažďovice 1

 

Mateřská škola Tábor

 

Tábor 3

 

Mateřská škola Tachov,

 

Tachov 1

Mateřská škola Třebsko, okres Příbram

 

Rožmitál pod

 

Mateřská škola Trhanov, okres Domažlice

 

Trhanov

 

Mateřská škola Tylova 920

 

Sušice 1

 

Mateřská škola Týn nad Vltavou

 

Týn nad Vltavou 1

 

Mateřská škola Uhřičice, okres Přerov,

 

Kojetín

 

Mateřská škola u Krtečka Praha 5 - Motol,

 

Praha 5 - Motol

 

Mateřská škola Val

 

Dobruška 1

 

Mateřská škola, Valdice

 

Valdice

 

Mateřská škola Varnsdorf Pražská 2812,

 

Varnsdorf 1

 

Mateřská škola Včelná

 

Boršov nad

 

Mateřská škola, Veliš

 

Veliš u Jičína

 

Mateřská škola Velká Bíteš, Masarykovo nám. 86

 

Velká Bíteš

 

Mateřská škola Velká Chuchle

 

Praha 5 - Velká

 

Mateřská škola Velké Březno

 

Velké Březno

 

Mateřská škola, Velké Hostěrádky,

 

Velké Hostěrádky

 

Mateřská škola Velké Meziříčí

 

Velké Meziříčí

 

Mateřská škola Velké Poříčí

 

Velké Poříčí

 

Mateřská škola Velkopavlovická 15,

 

Brno - Vinohrady

 

Mateřská škola Velký Borek, okres Mělník,

 

Velký Borek

 

Mateřská škola Věrovany, okres Olomouc

 

Věrovany

 

Mateřská škola Větrníček v Praze 12

 

Praha 411

 

Mateřská škola ve Velešíně

 

Velešín

 

Mateřská škola, Vidče 460,

 

Vidče

 

Mateřská škola Vintířov, okres Sokolov

 

Chodov u

 

Mateřská škola Vnorovy, okr. Hodonín,

 

Vnorovy

 

Mateřská škola Vojnův Městec,

 

Žďár nad Sázavou

 

Mateřská škola Vranovice

 

Rožmitál pod

 

Mateřská škola, Vrchlabí, Komenského 1248

 

Vrchlabí 1

 

Mateřská škola Všestary

 

Všestary

 

Mateřská škola Vsetín

 

Vsetín 1

 

Mateřská škola v Žebráku, okres Beroun,

 

Žebrák

 

Mateřská škola, Žacléř

 

Žacléř 1

 

Mateřská škola, Základní škola a

 

Ivančice

 

Mateřská škola Za Stadionem,

 

Kyjov 1

 

Mateřská škola Zbiroh

 

Zbiroh

 

Mateřská škola, Žďár nad Metují

 

Žďár nad Metují

 

Mateřská škola Zdemyslice

 

Blovice

 

Mateřská škola Zdravíčko

 

Vendolí

 

Mateřská škola Žichovice, okres Klatovy

 

Sušice 1

 

Mateřská škola Židlochovice

 

Židlochovice

 

Mateřská škola Zlín,

 

Zlín 1

 

Mateřská škola  Zlín, Dětská 4698,

 

Zlín

 

Mateřská škola Zlín, Družstevní 4514,

 

Zlín 5

 

Mateřská škola Zlín, Luční 4588,

 

Zlín 5

 

Mateřská škola Žlutice

 

Žlutice

 

Mateřská škola Zubří, Sídliště 6. května 1109,

 

Zubří

 

Mateřská škola Zvoneček

 

Hradec Králové 9

 

Město Bakov nad Jizerou

 

Bakov nad Jizerou

 

Město Kolín - Jesle

 

Kolín

 

Město Kyjov

 

Kyjov 1

 

Město Velká Bíteš

 

Velká Bíteš

 

Město Vidnava

 

Vidnava

 

Město Zubří

 

Zubří

 

Městská část Praha - Újezd

 

Praha 415

 

Městská knihovna Vratimov

 

Vratimov 1

 

Montessori mateřská škola Klíček, o.p.s.

 

Brno 2

 

MŠ a ZŠ Slezské diakonie

 

Krnov 1

 

MŠ Beruška, Brno

 

Brno 16

 

MŠ Bílina

 

Bílina 1

 

MŠ Chudeřice

 

Chlumec nad

 

MŠ Čtyřlístek, Zelená 2869, Teplice

 

Teplice 1

 

MŠ Harmonie

 

Rokycany 1

 

MŠ Horoušany

 

Horoušany

 

MŠ Kdyně, Markova 523

 

Kdyně

 

MŠ "Klíček" Nový Bor, Svojsíkova 754

 

Nový Bor

 

MŠ Kytlická

 

Praha 9

 

MŠ Pardubice - Hostovice 30

 

Pardubice 2

 

MŠ Praha Kolovraty

 

Praha 113

 

MŠ Sedmikráska Benešov nad Černou

 

Benešov nad

 

MŠ Sluníčko

 

Pardubice 2

 

MŠ Staré Hradiště, okres Pardubice

 

Staré Hradiště u

 

MŠ Stříbro, p.o.

 

Stříbro

 

MŠ "U kohoutka Sedmipírka"

 

Benešov u Prahy 1

 

MŠ Vyhlídka

 

Ústí nad Labem 7

 

MŠ Zdislava

 

Brno 2

 

Obec Budišovice

 

Budišovice

 

Obec Hodice

 

Třešť

 

Obec Hořenice

 

Hořenice

 

Obec Hrádek

 

Hrádek nad Olší

 

Obec Jíloviště

 

Jíloviště

 

Obec Mariánské Radčice

 

Mariánské Radčice

 

Obecní úřad Nová Ves I

 

Kolín 2 - Nová

 

Obecní úřad Újezd

 

Újezd u

 

Obec Olešná

 

Havlíčkův Brod 1

 

Obec Olešnice

 

Olešnice v

 

Obec Troubsko

 

Troubsko

 

Obec Valdice

 

Valdice

 

Obec Velký Karlov

 

Jaroslavice

 

Obec Žehuň

 

Žehuň

 

Školička Bublinka

 

Zvole u Prahy

 

SmartFox Education - mateřská škola s.r.o.

 

Praha 3

 

Šneček

 

Bílovice nad

 

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

 

Brno 39

 

Soukromá mateřská KAŠPÁREK, s.r.o.

 

Kroměříž 1

 

Speciální mateřská škola A&J s.r.o.

 

Přerov

 

Speciální základní škola a mateřská škola

 

Varnsdorf 1

 

SRPDŠ při ZŠ Jana Palacha Kutná Hora

 

Kutná Hora 1

 

Střední odborná škola a Střední odborné

 

Nymburk

 

Střední škola Kostka s.r.o.

 

Vsetín 1

 

Střední zdravotnická škola, Brno, Jaselská 7/9

 

Brno 2

 

Verein Kindergarten Wiener Kinder

 

Wien

 

VOŠ, OA, SZŠ a JŠ s právem SJZ,

 

Klatovy 1

 

Zákadní škola a mateřská škola Stupno,

 

Břasy 1

 

Základníí škola a mateřská škola Stará Ves,

 

Přerov 2

 

Základní škola

 

Praha 41

 

Základní škola a Mateřská škol

 

Havlíčkova Borová

 

Základní škola a mateřská škola

 

Rychnov nad

 

Základní škola a mateřská škola,

 

Žďár nad Orlicí

 

Základní škola a mateřská škola,

 

Jaroměřice

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Vilémov u

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Jevíčko 1

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Skuteč

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Velký Újezd

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Černá Voda

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Litvínov 8

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Říčany u Prahy 1

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Benešov u Semil

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Dobrá Voda u

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Tetín

 

Základní škola a Mateřská škola

 

Tábor 5

 

Základní škola a Mateřská škola,

 

Dobrá Voda u

 

Základní škola a Mateřská škola,

 

Praha 102

 

Základní škola a mateřská škola Albrechtice

 

Albrechtice v

 

Základní škola a mateřská škola Bělkovice-Lašťany

 

Dolany u

 

Základní škola a Mateřská škola Bohdalec,

 

Bobrová

 

Základní škola a Mateřská škola Březí,

 

Březí u Mikulova

 

Základní škola a mateřská škola Brno,

 

Brno 2

 

Základní škola a mateřská škola Brno,

 

Brno 28

 

Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

 

Buchlovice

 

Základní škola a mateřská škola Bukovany,

 

Bukovany u

 

Základní škola a Mateřská škola Bukovec,

 

Bukovec

 

Základní škola a mateřská škola, Bulovka,

 

Frýdlant v

 

Základní škola a mateřská škola Častolovice

 

Častolovice

 

Základní škola a Mateřská škola Černíkovice,

 

Černíkovice

 

Základní škola a mateřská škola Čisovice,

 

Čisovice

 

Základní škola a Mateřská škola Čistá,

 

Čistá u Litomyšle

 

Základní škola a mateřská škola Děčín IX,

 

Děčín

 

Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice,

 

Dětmarovice

 

Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky

 

Dolní Studénky

 

Základní škola a mateřská škola Drahanovice, příspěvková organizace

 

Drahanovice

 

Základní škola a Mateřská škola Drnovice,

 

Újezd u

 

Základní škola a mateřská škola Hoštka,

 

Hoštka u Roudnice

 

Základní škola a mateřská škola Hošťka

 

Hoštka u Roudnice

 

Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové

 

Hradec Králové 9

 

Základní škola a Mateřská škola Jaroslava

 

Lužice

 

Základní škola a Mateřská škola Jaroslava

 

Lužice

 

Základní škola a mateřská škola Jesenice,

 

Jesenice u

 

Základní škola a mateřská škola Jindřichovice pod Smrkem, příspěvková organizace

 

Jindřichovice Pod

 

Základní škola a Mateřská škola Kácov

 

Kácov

 

Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1,

 

České Budějovice

 

Základní škola a mateřská škola Kunštát,

 

Kunštát na

 

Základní škola a mateřská škola Letiny,

 

Blovice

 

Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína

 

Lhota u Vsetína

 

Základní škola a mateřská škola Libchavy

 

Libchavy

 

Základní škola a mateřská škola Lomnice,

 

Lomnice u

 

Základní škola a Mateřská škola Loučná

 

Loučná nad

 

Základní škola a mateřská škola Lučina,

 

Lučina

 

Základní škola a Mateřská škola Meziboří,

 

Meziboří u

 

Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav,

 

Mladá Boleslav 1

 

Základní škola a mateřská škola Morašice

 

Morašice u

 

Základní škola a mateřská škola Na Beránku

 

Praha 4

 

Základní škola a Mateřská škola Nebužely,

 

Nebužely

 

Základní škola a Mateřská škola Olomouc

 

Olomouc

 

Základní škola a mateřská škola Ostrava -

 

Ostrava 21

 

Základní škola a Mateřská škola Ostrava -

 

Ostrava 26

 

Základni škola a Mateřská škola Ostrov u

 

Ostrov u Macochy

 

Základní škola a mateřská škola Pohádka,

 

Hradec Králové 12

 

Základní škola a mateřská škola Ratíškovice

 

Ratíškovice

 

Základní škola a Mateřská škola Razová,

 

Razová

 

Základní škola a mateřská škola Rybník,

 

Česká Třebová 2

 

Základní škola a Mateřská škola Šanov

 

Slavičín 1

 

Základní škola a Mateřská škola Skřípov,

 

Skřipov u Opavy

 

Základní škola a Mateřská škola Slapy,

 

Slapy nad Vltavou

 

Základní škola a Mateřská škola Sluhy

 

Mratín

 

Základní škola a Mateřská škola Staříč,

 

Staříč

 

Základní škola a Mateřská škola Střílky,

 

Střílky

 

Základní škola a mateřská škola Svratka,

 

Svratka

 

Základní škola a mateřská škola Teplýšovice,

 

Benešov

 

Základní škola a Mateřská škola Těškovice

 

Těškovice

 

Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka

 

Fulnek 1

 

Základní škola a Mateřská škola Tlustice,

 

Hořovice

 

Základní škola a Mateřská škola Uherčice,

 

Uherčice u

 

Základní škola a Mateřská škola, Únanov,

 

Únanov

 

Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí

 

Velké Meziříčí

 

Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí,

 

Velké Meziříčí

 

Základní škola a Mateřská škola Vlkoš,

 

Vlkoš u Kyjova

 

Základní škola a Mateřská škola Vlkoš,

 

Vlkoš u Kyjova

 

Základní škola a Mateřská škola Vranovice,

 

Vranovice

 

Základní škola a mateřská škola Vyskytná,

 

Vyskytná u

 

Základní škola a Mateřská škola  Žďárná,

 

Žďárná

 

Základní škola a Mateřská škola Zvole,

 

Zábřeh 1

 

Základní škola Antonína Sochora

 

Duchcov 1

 

Základní škola Blansko, Erbenova 13

 

Blansko 1

 

Základní škola Brno

 

Brno 21

 

Základní škola , Brno, Masarova 11,

 

Brno 28

 

Základní škola Bruntál

 

Bruntál 1

 

Základní škola Čerčany

 

Čerčany

 

Základní škola, Česká Skalice, okres Náchod

 

Česká Skalice

 

Základní škola Dolní Ředice, okres Pardubice

 

Dolní Ředice

 

Základní škola Františka Kupky

 

Dobruška 1

 

Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova

 

Havlíčkův Brod 1

 

Základní škola J.A.Komenského a mateřská

 

Brno 14

 

Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře

 

Kutná Hora 1

 

Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563,

 

Jirkov 1

 

Základní škola Josefa Kajetána Tyla a

 

Písek 1

 

Základní škola Kobylí, okres Břeclav

 

Kobylí na Moravě

 

Základní škola Komořany, okres Vyškov,

 

Rousínov u

 

Základní škola, Kopřivnice, Štramberská 189,

 

Kopřivnice 1

 

Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž

 

Koryčany

 

Základní škola Loučka, okres Vsetín

 

Loučka u

 

Základní škola Martina Luthera

 

Plzeň

 

Základní škola, mateřská škola a

 

Vejprty 1

 

Základní škola Meteorologická

 

Praha 4 - Libuš

 

Základní škola nadporučíka letectva Josefa

 

Otaslavice

 

Základní škola, Nepolisy,

 

Nepolisy

 

Základní škola Novoborská

 

Praha 9 - Střížkov

 

Základní škola Pardubice - Dubina

 

Pardubice 12

 

Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

 

Prachatice

 

Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139

 

Praha 5

 

Základní škola praktická

 

Kralupy nad

 

Základní škola Praskolesy

 

Praskolesy

 

Základní škola Přerov

 

Přerov

 

Základní škola Růžďka, okres Vsetín

 

Růžďka

 

Základní škola Semín

 

Přelouč

 

Základní škola Soběslav, tř. Dr. E. Beneše 50/II

 

Soběslav

 

Základní škola Soběslav, tř. Dr. E. Beneše 50/II

 

Soběslav

 

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků

 

Liberec 1

 

Základní škola Stěbořice, okres Opava

 

Stěbořice

 

Základní škola Štěpánov, okres Olomouc,

 

Štěpánov u

 

Základní škola Strž

 

Dvůr Králové nad

 

Základní škola Svobodná a Mateřská

 

Písek 1

 

Základní škola, Teplice,

 

Teplice 1

 

Základní škola T. G. Masaryka

 

Jihlava 1

 

Základní škola T. G. Masaryka a mateřská

 

Horní Bečva

 

Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193

 

Ústí nad Labem 16

 

Základní škola, U studny

 

Karviná - Mizerov

 

Základní škola, Vítkov, J. Zajíce č. 1,

 

Vítkov 1

 

Základní škola, Základní umělecká škola

 

Stochov

 

Základní škola Zašová, okres Vsetín

 

Zašová

 

Záklaldní škola a praktická škola

 

Rychnov nad

 

Zdravá mateřská škola Desná

 

Desná v Jizerských

 

ZŠ a MŠ

 

Dolní Dvořiště

 

ZŠ a MŠ Bernartice

 

Bernartice u

 

ZŠ a MŠ Bohuslavice

 

Bohuslavice u

 

ZŠ a MŠ Březno

 

Březno

 

ZŠ a MŠ Černčice

 

Černčice

 

ZŠ a MŠ Dětenice

 

Dětenice

 

ZŠ a MŠ Dolní Kounice

 

Dolní Kounice

 

ZŠ a MŠ dr. E. Beneše

 

Kožlany

 

ZŠ a MŠ Družec

 

Družec

 

ZŠ a MŠ Horní Jiřetín

 

Horní Jiřetín

 

ZŠ a MŠ Hugo Sáňky Rudice

 

Jedovnice

 

ZŠ a MŠ Jindřichov

 

Hranice 1

 

ZŠ a MŠ Klíč s.r.o.

 

Česká Lípa 1

 

ZŠ a MŠ Kobeřice

 

Kobeřice

 

ZŠ a MŠ Libčany

 

Libčany

 

ZŠ a MŠ Loučeň

 

Loučeň

 

ZŠ a MŠ Nový Malín

 

Nový Malín

 

ZŠ a MŠ Počenice - Tetětice

 

Morkovice-Slížany

 

ZŠ a MŠ Postupice

 

Postupice

 

ZŠ a MŠ Praha 5 Smíchov

 

Praha 5

 

ZŠ a MŠ, příspěvková organizace

 

Šenov u Nového

 

ZŠ a MŠ, příspěvková organizace

 

Hlučín -

 

ZŠ a MŠ Rybníky

 

Moravský Krumlov

 

ZŠ a MŠ Sedlec - Prčice

 

Sedlec-Prčice 1

 

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o.

 

Lipník nad Bečvou

 

ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí

 

Stará Ves nad

 

ZŠ a MŠ Štramberk Záuličí 485

 

Štramberk

 

ZŠ a MŠ Strážov

 

Klatovy Strážov

 

ZŠ a MŠ Týnec

 

Týnec u Břeclavě

 

ZŠ a MŠ Ústí nad Labem, SNP 2304/6

 

Ústí nad Labem 11

 

ZŠ a MŠ Útvina

 

Toužim

 

ZŠ a MŠ Vážany nad Litavou 98,

 

Slavkov u Brna

 

ZŠ a MŠ Velký Beranov, okres Jihlava,

 

Velký Beranov

 

ZŠ a MŠ Zděchov

td style=p class= , width=
 

Zděchov

 

ZŠ Jižní předměstí Rokycany

 

Rokycany 1

 

ZŠ Ostrovní 300

 

Štětí

 

ZŠ s MŠ Prušánky, okres Hodonín

 

Prušánky

 

ZUŠ Plasy

 

Plasy