Školy

Školky

Hračky a pomůcky

Akční zboží

Novinky

Doporučujeme

Kategorie

Katalog
Banner SmileBonus

Multifunkční sestava

https://elephant-smile.cz/8098-thickbox_default/multifunkcni-sestava.jpg Zobrazit v plné velikosti

72 162 Kč

Sleva!

-6 660 Kč

78 822 Kč

Vážený zákazníku,
pro zobrazení akčních a zvýhodněných cen se musíte zaregistrovat ZDE.
Více informací o bonusovém programu zíkáte ZDE.

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7216 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7216 bodů . (Body nebudou přičteny za nákup bonusových produktů za body.)


Herní sestava obsahuje:

- trojúhelníkovou věž s podestou

- dřevěné schodiště

- skluzavku

- dvě lezecké stěny se speciálními chyty

- lezeckou síť

- hrazdu

- ocelová žárově zinkovaná zemní kotvení k zabetonování

Materiálové provedení: Dřevěná konstrukce je vyrobena z lepených, nebo mimostředových modřínových hranolů se zaoblenými hranami. Podesta je vyrobena z voděodolné překližky s protiskluzovou úpravou. Schodiště je vyrobeno z modřínového masivu. Skluzavka je vyrobena ze sklolaminátu, který vykazuje značnou odolnost proti nárazům, povětrnostním vlivům a UV záření. Plastové prvky jsou vyrobeny z polyetylenu Playtec, který zaručuje UV odolnost, barevnou stálost a velmi dlouhou  životnost. Lanové části jsou sestaveny z lan Herkules s vícepramenným ocelovým jádrem. Hrazda je ocelová, lakovaná odolnou polyuretanovou barvou nebo z nerezové oceli. Ochrana dřevěných prvků je provedena olejem REMMERS pro venkovní použití.

Tento herní prvek Vám můžeme dodat také v povrchové úpravě silnovrstvou lazurou. Tato lazura má vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a prodlouží Vám životnsot herního prvku. Pokud máte zájem o toto provední, tak nás kontaktujte pro cenovou nabídku.

Zařízení je certifikováno a splňuje veškerá kritéria stanovená platnými normami¤a předpisy EU a ČR (ČSN EN 1176).