Školy

Školky

Hračky a pomůcky

Akční zboží

Novinky

Doporučujeme

slonik-detskezbozi.cz
Banner SmileBonus

Elephant smile CZ
Elephant smile je předním Českým výrobcem a dodavatelem nábytku a vybavení pro mateřské a základní školy. Výrobou těchto výrobků se zabýváme již od roku 2000.Při návrzích a výrobě našich produktů klademe velký důraz na bezpečnost dětí. Naše výrobky jsou navrhovany v souladu s platnými předpisy pro vybavení mateřských a základních škol.Díky vlastním výrobním závodům, které se zabývají výrobou tohoto sortimentu již více než 15 let, Vám můžeme nabídnout kvalitní produkty, které vyrábějí šikovní řemeslníci. Nábytek dodáváme se zárukou až 5 let a také s garancí pozáručního servisu.

Design
Na designu našich výrobků spolupracujeme s renomovanými designery a výtvarníky. Našim hlavním designérem je Ing. Jaroslav Svoboda, Ph.D.

Naše služby:

Záruka
Na námi vyráběný nábytek je záruka až 5 let, na pomůcky 2 roky.

Servis
Garantujeme Vám servis našich výrobků do konce jejich životnosti.

3D projekty
Nevíte si rady s rozvržením a sladěním Vaší třídy? Vypracujeme Vám 3D návrh na jehož základě se můžete rozhodnout.

Doprava a montáž
Provádíme dopravu i montáž našich výrobků. Nábytek Vám dopravíme až na místo a tam Vám jej smontujeme.

Odborné poradenství
Naši zaměstnanci jsou vždy připraveni Vám poradit s výběrem výrobků. Díky znalosti předpisů a norem Vám pomůžeme vyhnout se broblémům v budoucnosti.

Prezentace výrobků přímo u Vás
V případě Vašeho zájmu k Vám rádi přijdou naši zástupci a předvedou Vám naše výrobky tak, abyste se s nimi seznámili dříve, než je objednáte.

Výroba dle Vašich požadavků
Dle Vašich požadavků Vám můžeme navrhnout a vyrobit vybavení Vaší školky. Díky našim zkušenostem a znalostem bezpečnostních a ergonomických norem z oblasti školství Vám ušetříme spoustu starostí a zajistíme bezpečný pobyt dětí ve Vaší školce, nebo škole.