Školy

Školky

Hračky a pomůcky

Akční zboží

Novinky

Doporučujeme

slonik-detskezbozi.cz
Banner SmileBonus

SMILE BONUS

Registrovat

Vážení zákazníci, 
            vážíme si Vašeho zájmu o naše výrobky, jako odměnu za Vaši věrnost Vám přinášíme bonusový program SMILE BONUS. Nakupujte ještě výhodněji. Vaše získané bonusové body můžete vyměnit za produkty a výhody z katalogu SMILE BONUS.

Nabídka bonusových produktů

Bonusový program SMILE BONUS - pravidla

Podstatou bonusového programu SMILE BONUS je získávání bodů na Váš zákaznický účet za realizované nákupy u společnosti Elephant smile CZ,s.r.o. Podmínkou pro účast v našem bonusovém programu je registrace zákazníka na našich stránkách www.elephant-smile.cz , pokud ještě nejste zaregistrováni, tak se můžete registrovat zde: SMILE BONUS. Body můžete průběžně sbírat a následně směňovat za některý z dárků z naší nabídky bonusových prodůktů.

Body jsou přičítány na konto pouze registrovaným zákazníkům a to za uskutečněné objednávky.

V detailu každého produktu je přihlášenému uživateli zobrazena informace o počtu bodů, které obdrží jeho objednáním.

Hodnota bodů bude připsána na zákaznický účet až po úspěšné realizaci objednávky, tj. po převzetí zboží zákazníkem a po úhradě objednávky.

Čerpání bodů lze provést objednáním bonusového produktu. Zboží a výhody vám budou zaslány na Vaši adresu za symbolickou cenu 1 kč. Zvolený produkt může být expedován společně s objednávkou.

Aktuální stav bodů si snadno ověříte po přihlášení do svého zákaznického účtu.

Pokud je poskytována nadstandardní sleva, nebo je objednávka uskutečněna na základě výběrového řízení zaniká nárok na připsání bodů za tuto objednávku.

Bonusový systém je určen pouze pro tuzemské objednávky. Objednávky expedované do zahraničí, nejsou v současnosti do bonusového systému zahrnuty.

Provozovatel si vyhrazuje právo v případě nutnosti pozměnit pravidla bonusového systému, včetně práva bonusový systém kdykoliv pozastavit či zrušit. Ceny jsou právně nevymahatelné.

Registrovat